VIDEOPRODUKCE
NATÁČENÍ VIDEA NA MÍRUPomocí videa dokážu rychle a efektivně předat emoce, zaujmout a oslovit nové potencionální zákazníky. Zachytit na kameru ale dokážu i Vaše životní události jako svatbu či maturitní ples.

UKÁZAT VÍCE
Work

Vaše vize se u mě stávají realitou

Ještě před nedávnem bylo natáčení videí jedním z mých největších koníčků. Koníček nakonec přerostl v práci, a proto Vám dnes můžu nabídnout profesionální natáčení firemních, produktových, promo, svatebních, reportážních a sportovních videí. Nastiňte mi Vaši vizi a já Vám řeknu, jak ji kvalitně odprezentovat pomocí videa.

Na jaké druhy videí se specializuji?

Propagační video

Má jeden zásadní úkol, ukázat během několika minut úplně cizímu člověku, že mu Váš produkt nebo služba pomůže vyřešit problém, který ho trápí.

Produktové video

Ukážu Váš produkt či službu v poutavém videu. Vašim potenciálním zákazníkům budu prezentovat atraktivní formou výhody a funkce vašeho produktu.

Event video

Natočím Vaší akci tím nejlepším a nejatraktivnějším způsobem. Díky dvěma pozemním kamerám, dronu a cablecam bude plné úžasných záběrů.

Videoprohlídka

Nepostradatelným pomocníkem realitních makléřů je video prohlídka nemovitosti. Vytvořím k nabízeným realitám poutavé příběhy, které prodávají.

Sportovní video

Zviditelněte se a představte světu své sportovní výkony. Natáčím medailonky jak pro začínající sportovce, tak i pro ty na vrcholu kariéry.

Svatební video

Zachytím jedinečné okamžiky Vaší svatby od ranních příprav až po večerní svatební zábavu. Svatební video se stane nádhernou vzpomínkou po celý život.

Chcete natočit svatební video od svatebního kameramana George? Přejděte na www.svatebni-video-hk.cz

Reference | realizovaná natáčení

Nejlepší reference videoprodukce jsou již realizované zakázky a jejich finální podoba. Níže ochutnávka z několika posledních realizovaných natáčení. Žádný zákazník není nepodstatný, žádná zakázka není malá.

PROMO VIDEA
SPORT VIDEA
EVENT VIDEA
Další reference videoprodukce George na Youtube kanále : GeorgeStudioCZ
Work

Jak budeme společně postupovat?

Pojďte si se mnou sednout k jednomu stolu a probrat váš projekt, na kterém budeme spolupracovat. Nezávazně a přátelsky. Pro přibližnou představu jsem napsal scénář, jak obvykle spolupráce probíhá, může se však individuálně lišit.

Sejdeme se

Nastíníte mi, o jaký typ videa by mělo jít a jaká je Vaše celková představa. Po setkání vše promyslím a vytvořím několik konceptů natáčení.

Probereme možnosti

Na další schůzce si probereme možnosti a vybereme tu, která bude nejlépe kopírovat Vaše představy. Finální koncept zpracuji do detailu.

Akce, natáčíme

Po tom co si vše schválíme, se pustím do díla. Natáčím, svítím, tvořím a jsem ve svém živlu. Využívám know-how, aby byl výsledek co nejlepší.

Střihám, kouzlím

Když mám dostatek kvalitních a schválených záběrů začínám kouzlit. Video sestříhám, nabarvím, přidám titulky, speciální efekty a přechody.

A video je hotové!

Video je hotové a předávám Vám hotové dílo připravené k prezentaci na webových stránkách, sociálních sítích a jiných platformách.

Několik momentek z natáčení

A kolik to bude všechno stát?

I když jsem uvedl několik cen za různé typy videí, berte je jako silně orientační, jelikož cenu vždy posuzuji individuálně dle Vašich požadavků. Cenu ovlivňuje spousta faktorů, jako lokace, technika, délka videa, herci, efekty atd. Videoprodukce George se primárně zaměřuje na menší projekty.

  • 1-2 minutové propagační video - od 7 000 Kč
  • Videoprohlídka běžné nemovitosti – 3 000 Kč
  • Event video (celodenní natáčení) - od 8 000 Kč
  • Svatební video (12 hod natáčení) – 12 000 Kč
  • Sportovní promo medailonek - od 4 000 Kč
  • 1 minutové video z dronu - od 2 500 Kč
  • Firemní video (3-5 hod točení) - od 10 000 Kč
  • Produktové video - od 5 000 Kč
Contact

Kontakt

Neváhejte, zavolejte a vše spolu probereme
a vymyslíme pro Vás nejlepší řešení.

MOBIL : 607 345 515
Hradec Králové | CZ
Contact