SPRÁVA SOCIÁLNÍCH SÍTÍ
SPECIALISTA NA FACEBOOK A INSTAGRAMNemáte čas, nebaví Vás nebo nevíte jak udržovat profil se zajímavým obsahem na Facebooku či Instagramu? Nevadí, rád za Vás budu spravovat firemní profily na sociálních sítích a vytvářet poutavý obsah.

UKÁZAT VÍCE
Work

Proč být vidět na sociálních sítích? Vytvoření profilu je jen začátek.

Protože sociální sítě jsou v posledních letech nejefektivnější a nejlevnější marketingové nástroje. Nestačil Vám první argument? A co tenhle: každý den je na sociálních sítích aktivních více než 2 miliardy uživatelů. Správa sociálních sítí je dlouhodobá a systematická služba.

Snadná komunikace

Téměř 25% populace na zemi využívá denně sociální sítě a díky tomu je třeba Messenger od Facebooku nejsilnější komunikační nástroj. Komunikace na sociálních sítích může probíhat okamžitě, v reálném čase.

Velké možnosti cílení

Facebook, Instagram, ale i další sociální sítě sbírají o svých uživatelích obrovské množství informací. Tyto informace můžete na rozdíl od jiných platforem využít a přesně si vybrat koho chcete oslovit.

Nízké ceny reklamy

Při porovnání s jinou internetovou reklamou, jako Google Ads či Sklik, je reklama na sociálních sítích relativně levná. Propagovat originální post na Facebooku či Instagramu můžete už od 30 Kč/den.

Budování komunity

Pomocí zajímavých postů sbírejte sledující, které následně proměníme na zákazníky. Čím více fanoušků, tím vyšší a levnější dosah Vašeho kontentu. Fanoušky si nikdy nekupujte. Nejde o čísla, ale o kvalitu.

Správa sociálních sítí. S čím Vám pomůžu?

Pomocí několikaletého know-how, moderních nástrojů a formátů na sociálních sítích Vám zvýším prodeje a podpořím značku. Vím, co na Vaše klienty platí a kdy jsou online. Vše s Vámi budu konzultovat a vždy vše pošlu ke schválení. Chápu že správa sociálních sítí není pro každého, proto za Vás tuto práci rád převezmu.

Založení profilu či analýza toho stávajícího

o Založím pro Vás profil na domluvených sociálních sítích a naplním základním obsahem. Pokud už nějaký profil máte, projdu si ho a navrhnu, co je třeba zlepšit.

Tvorba grafických a reklamních příspěvků

o Pravidelně či nárazově pro Vás budu tvořit graficky poutavé posty, storýčka, reels či události splňující technické specifikace pro jednotlivé sociální sítě.

Správa komentářů, recenzí a sdílení

o Nechcete nebo nemáte čas sledovat dění na všech Vašich profilech? Nevadí, rád se za Vás postarám o správu komentářů, recenzí a jednou týdně Vám vypracuji přehled.

Tvorba strategií, reportů, metrik

o Vše budu průběžně analyzovat a na základě zjištěných údajů tvořit nové strategie jak získat co nejvyšší dosah příspěvků, reporty a nové reklamní metriky.

Tvorba moderních storýček a reels

Spousty firem se drží zuby nehty klasických příspěvků na Facebooku či Instagramu, ale já razím moderní cestu a tou jsou „storýčka“ a Instagram Reels. Oboje lze využít pro krátké poutavé video formátu 9:16.

Tvorba příspěvků pro sociální sítě

Sociální sítě jsou především o příspěvcích/postech. Zpracuji pro Vás jednorázově nebo pravidelně poutavý příspěvek formou obrázku nebo videa.

Budu Váš profil udržovat aktuální a dle domluveného obsahového scénáře budu tvořit grafické příspěvky či videa.

Sociální sítě jsou o komunikaci, proto za vás budu odpovídat na komentáře a zprávy seriózně a bez dlouhých prodlev.

Správa sociálních sítí cena?

o Více než kdekoliv jinde tady platí, že ceny stanovuji individuálně podle množství tvořených příspěvků, frekvence a rozsahu poskytnutých služeb.

Work
Contact

Kontakt

Neváhejte, zavolejte a vše spolu probereme
a vymyslíme pro Vás nejlepší řešení.

MOBIL : 607 345 515
Hradec Králové | CZ
Contact