SEO OPTIMALIZACE
KVALITNÍ PPC REKLAMAMáte firemní web ale její přínos je minimální? Zajistím pro Vás kvalitní PPC přes platformu Sklik a Google Ads. Upravím Váš web, aby splňoval přísné normy vyhledavačů a ty Vás posunou ve vyhledávání výše.

UKÁZAT VÍCE
Work

Tvorba a správa PPC reklamy

Máte nové webové stránky, prodáváte kvalitní zboží nebo služby, ale internet Vám generuje minimum nových zákazníků? Příčinou bude nízká viditelnost v internetových vyhledávačích. Vyřešit to můžete s freelancerem Georgem pomocí PPC reklamy. Než ale začneme, je třeba zkontrolovat obsah a správnou strukturu Vašich webových stránek. Tento proces se nazývá SEO optimalizace webových stránek.

Proč PPC reklama, protože kdo je vidět ten prodává.

Internetová reklama, a konkrétně PPC reklama, je nejlepší způsob, jak dát zákazníkům na internetu vědět o Vašem produktu či službě. Pomůžu Vám nastavit výkonnostní kampaně, které posunou Váš web ve vyhledávačích na první stránku. Rozhodíme společně sítě přes Google, Seznam, eTarget, Facebook, Instagram a LinkedIn.

5 důvodů, proč používat PPC reklamu.

Výhodou PPC reklamy je, že ke zvýšení návštěvnosti dojde ve velmi krátkém čase. Všechny hodnoty lze efektivně změřit. Můžete realtime sledovat vynaložené prostředky, a mít tak kontrolu nad rozpočtem. Reklama Vám zrychlí budování brandu. Pomocí remarketingu a retargetingu zařídím zpětné oslovení zákazníků. PPC není soupeřem SEO.

Co je SEO Optimalizace webu

SEO optimalizace je metoda, která má za cíl, aby se konkrétní internetová stránka zobrazovala na předních místech vyhledávačů. Mezi tyto metody patří: návrh klíčových slov, SEO analýza, úprava webu a linkbuilding. Optimalizace webu pro vyhledávače je běh na dlouhou trať a ve chvíli dosažení požadovaných cílů se web bude zobrazovat na předních pozicích i bez placení PPC reklamy.

Proč a kdy řešit SEO?

Ve chvíli kdy spouštíte nový web nebo zjistíte, že se Vaše stránka ve vyhledávačích téměř nezobrazuje. A kdy začít? Včera bylo pozdě. Z dobré SEO optimalizace pak budete profitovat ještě mnoho dalších let.

Optimalizace obsahu webu

Optimalizuji strukturu Vašeho webu. Navrhnu, jaká klíčová slova na stránkách používat a nastavím veškeré on-page faktory, aby se líbily vyhledavačům. Zhodnotím váš web z hlediska designu, obsahu a tech. stránky.

Analýza klíčových slov

Důkladně provedu analýzu klíčových slov, která by se mohla vašeho podnikání týkat a vyberu ta, na která se dle hledanosti, konkurenčnosti a potenciálu zaměřit. Tuto analýzu můžete využít i u PPC reklamy.

Dlouhodobě a systematicky

SEO optimalizace webu pro vyhledávače je běh na dlouhou trať a je třeba postupovat systematicky. Při dosažení požadovaných cílů se web bude zobrazovat na předních pozicích i bez placení PPC reklamy.

CHCETE ZAČÍT PRACOVAT NA VAŠÍ PROPAGACI?

Společnou cestu najdeme vždy … stačí dát o sobě vědět.

Linkbuilding

Patří mezi SEO techniky a označuje metodu sloužící k získávání zpětných odkazů pro web. Cílem je zvýšit hodnotu webu u vyhledávačů a výrazně vylepšit pozici ve výsledcích. Link building zvyšuje popularitu konkrétních www stránek. Důležité je nejen množství, ale i kvalita odkazů. Získávání zpětných odkazů lze realizovat různými způsoby, ale mezi nejznámější patří tvorba microsite, zveřejňování PR článků, přispívání do diskuzních fór, aktivita na sociálních sítích a výměna odkazů s jinými weby.

A kolik to stojí? Záleží především na velikosti webových stránek a množství úprav, které bude nutné udělat. Pro klasický firemní web vyjde linkbuilding na 8 000 – 25 000 Kč.

Copywriting

Copywriting je tvorba marketingových a reklamních textů především pro webové stránky. Text by měl vždy zohledňovat alespoň základní SEO, aby dokázal uspokojit čtenáře a zároveň byl optimalizovaný pro vyhledávače. Rád pro Vás zajistím originální, ale hlavně profesionální texty od špičkových copywriterů.

A kolik to stojí? Copywriting se účtuje na základě napsané normostrany a to je 1 800 znaků, což odpovídá asi 250 slovům, za které zaplatíte 400 – 1 500 Kč dle kvality copywritera.

Work
Contact

Kontakt

Neváhejte, zavolejte a vše spolu probereme
a vymyslíme pro Vás nejlepší řešení.

MOBIL : 607 345 515
Hradec Králové | CZ
Contact